HAKKIMIZDA

Fatih Teknik, sektördeki 14 yıllık tecrübesiyle, 2018 yılında kurulan genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren Kombi, Kazan ve Termosifon Yetkili Servisidir.

FT

FATİH TEKNİK

En uzun ömürlü en kaliteli ve en tasarruflu servisi tüketiciye sunarken,servis hizmetlerinin en iyisini vermek bizim temel hedefimizdir.

Bursa semt ve ilçelerine kombi, kazan, şofben, termosifon alanında deneyimli ve profesyonel kadromuzla bakım,onarım,arıza tamir hizmetini haftanın 7 günü sizlere sunarken, tüm markalarda orjinal yedek parçalar kullanılmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren güvenilir ve her zaman tercih edilen bir TEKNİK SERVİS olmak, TEMEL HEDEFİMİZDİR.

İşimiz Teknik Destek
Kombi bakımı onarımı, Petek temizliği, Şofben ve Kazan Arıza Onarımı, Termosifon arızaları ve daha birçok konuda teknik destek hizmeti vermekteyiz

 

%100 ORJİNAL PARÇALAR

Kullandığımız yedek parçaların tamamı %100 orjinal ve 1 yıl ariston garantisi olan parçalardır.

14 YILLIK TECRÜBE

Firmamız sektördeki 14 yıllık tecrübesiyle 2018 yılında kurulan genç ve dinamik bir şirkettir.

İŞİMİZ TEKNİK DESTEK

Kombi bakımı onarımı, Petek temizliği, Şofben ve Kazan Arıza Onarımı, Termosifon arızaları ve daha birçok konuda teknik destek hizmeti vermekteyiz

HIZLI SERVİS

Teknisyenlerimiz sizlere aynı gün servis hizmeti vermektedir. Her türlü arıza, bakım sürecinde ve sonrasında teknik ekibimiz tüm sorularınızı cevaplamak için hazır.

HİZMETLERİMİZ

  • Kombi Arıza & Bakım
  • Şofben Arıza & Montaj
  • Kazan Arıza ve Montaj
  • Termosifon Arıza & Montaj
  • Petek Yıkama

FATİH TEKNİK & İSTATİSTİKLER

8500+

YERİNDE SERVİS

150+

KURUMSAL HİZMET

%100

MEMNUNİYET GARANTİSİ

14+

YILLIK TECRÜBE

SERTİFİKALARIMIZ

Arayın Gelelim

08:00 – 19:30 saatleri arasında yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda Fatih Teknik Servis’i arayın gelelim ve sorununuzu çözelim. Unutmayın bir telefon kadar yakınız.

TOP